Jakość SEO przewodniki od Piotr Szpakiewicz

Search Engine Optimization

Najlepiej oceniane optymalizacja wyszukiwarek porady przez Piotr Szpakiewicz : Dodanie witryny i podstawowych informacji o firmie do katalogów to fantastyczny sposób na dostarczanie spójnych i wiarygodnych informacji o firmie zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom. Jest wiele osób, które dyskredytują znaczenie lokalnych cytowań, jednak w 2020 roku nadal są one niezwykle ważnym (i prostym) sposobem na urozmaicenie profilu linków. Następnie znajdź sposoby współpracy z lokalnym rynkiem. Wyszukiwanie lokalne może służyć do znajdowania potencjalnych okazji dla Twoich treści na lokalnym blogu lub źródle wiadomości. Korzystaj z metod informacyjnych, aby nawiązywać kontakt i nawiązywać połączenia ze stronami internetowymi, na których możesz wymieniać się treściami za linki. Chociaż te witryny mogą nie mieć takiego samego autorytetu jak większe witryny, ich wpływ na rynek lokalny będzie miał istotny i duży wpływ na lokalne SEO. Odkryj jeszcze więcej informacje na tej stronie Piotr Szpakiewicz.

Gdy kierujesz reklamy na słowa kluczowe, zazwyczaj wybierasz te, które mają największą liczbę wyszukiwań, ale ważniejsze jest znalezienie intencji wyszukiwania . Na podstawie badań przeprowadzonych przez University of Hong Kong zamiar wyszukiwania można podzielić na dwie grupy: osoby szukające informacji związanych z użytym słowem kluczowym, użytkownik poszukujący bardziej ogólnych informacji na dany temat, określone wyszukiwanie będzie miało wąski cel i będą nie szukają niczego innego, podczas gdy wyszukiwanie ogólne spowoduje, że użytkownik będzie przeglądał również inne powiązane tematy. Wykorzystując intencję słów kluczowych do marketingu opartego na intencjach, firmy mogą zwiększyć sprzedaż, przyciągnąć większy ruch, zwiększyć sprzedaż i generować więcej potencjalnych klientów.

Czytelnicy ufają recenzjom online bardziej niż kiedykolwiek (zobacz nasz post na temat 4 sposobów, w jakie recenzje użytkowników wpływają na wyniki wyszukiwania). Dlatego dobrze napisana, dość długa pozytywna recenzja to złoto dla każdego właściciela firmy. Recenzje mają znaczący wpływ na lokalne SEO, czy to bezpośrednio w witrynie, czy w powiązaniu z wizytówką Google Moja Firma. Zachęcanie zadowolonych klientów do wystawiania pozytywnych recenzji jest frustrujące i żmudne, ale ostatecznie warto. Gdy recenzje zaczną napływać, inni są oczywiście zachęcani do pisania własnych.

Tworząc witrynę, wybierz tylko projekt dostosowany do urządzeń mobilnych. Responsywność powinna być na szczycie Twojej listy, gdy szukasz projektu strony internetowej przyjaznej dla urządzeń mobilnych. Pamiętaj, że witryna dostosowana do urządzeń mobilnych jest dostępna na wszystkich urządzeniach, niezależnie od wielkości ich ekranów. W 2019 roku Google rozpoczął indeksowanie mobile-first dla wszystkich nowych witryn. Ponieważ większość ludzi korzysta obecnie z wyszukiwarki Google na urządzeniach mobilnych, Googlebot zaczął przeszukiwać i indeksować strony za pomocą agenta na smartfony.

Lokalne SEO? Nie ma problemu! Ten klient to lokalny sklep obsługujący obszar trzech hrabstw w południowej Florydzie. Dla nich kluczowe było pojawienie się w 3-Packu Google, aby wygenerować większy ruch w lokalnym sklepie. Kiedy zaczęliśmy z nimi współpracować, prawie nie byli obecni lokalnie w Google. Dziś ich lokalna firma pojawia się w trójpaku Google dla 27 różnych słów kluczowych. Nasza przystępna cenowo usługa SEO pozwala naszym klientom być konkurencyjnymi, nawet w stosunku do ich większych konkurentów. Nasze usługi SEO zaczynają się od 1000 USD miesięcznie i dają naszym klientom elastyczność w rozszerzaniu naszych usług, gdy pomagamy im stać się bardziej rentownymi. Chociaż może to wydawać się drogie w porównaniu z tanimi pakietami SEO za 99 USD oferowanymi na Craigslist przez podejrzane firmy, musisz uczciwie zadać sobie pytanie: „kogo naprawdę chcę zarządzać moimi działaniami marketingowymi w małej firmie?”

Google Moja Firma: Posiadanie dobrze zoptymalizowanego i zweryfikowanego profilu Google Moja Firma (GMB) jest bardzo ważne, ponieważ jest uważany za najważniejszy czynnik wpływający na pozycję w wynikach na mapie. Zaktualizuj i zabezpiecz swój profil GMB, aby mieć własną tożsamość online, a szanse na pojawienie się Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania Google były większe. Upewnij się, że dodając informacje do swojego profilu GMB, podajesz jak najwięcej szczegółów.